Firma

Od ponad 16 lat montujemy instalacje wodne oraz instalacje grzewcze w Bydgoszczy i okolicach.
Nie zadowalamy się dużym doświadczeniem, lecz stale poszerzamy kwalifikacje i nadążamy za najnowocześniejszymi rozwiązaniami, by zapewnić najwyższą jakość naszych usług.
Wykwalifikowana ekipa wyposażyła już nie tylko wiele domków jednorodzinnych, ale też całe hale warsztatowe dla firm. Korzystamy z własnego sprawdzonego sprzętu inżynieryjnego i pojazdów:

  • minikoparki,
  • zagęszczarki,
  • młotów wyburzeniowych,
  • zgrzewarki,
  • zaciskarki.

Używamy najwyższej jakości materiałów, przede wszystkim markowych producentów polskich. Chętnie pośredniczymy przy ich zakupie dla obniżenia ceny.

Z nieskrywaną dumą informujemy o zajęciu pierwszego miejsca w programie Orły Instalatorstwa, programie który został stworzony, aby spośród przeciętnych firm na rynku wyróżnić te najlepsze. Liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich klientów. W odróżnieniu od licznych programów, w których uiszczenie opłaty jest jedynym warunkiem przyłączenia, Orły Instalatorstwa mają przejrzyste kryteria, w które wgląd ma każdy.

Z nami praca się opłaca!
Jesteśmy solidni i terminowi, a wszystkie wykonane przez nas usługi obejmujemy gwarancją. Ściśle współpracujemy z różnymi firmami, np. producentami pieców grzewczych na ekogroszek.
Wiemy, czym jest dobra hydraulika! Bydgoszcz i całe województwo kujawsko-pomorskie znają wartość naszych prac. Poznaj nas i Ty! Skorzystaj z naszej kompleksowej oferty i zapewnij sobie profesjonalne montowanie instalacji sanitarnych i grzewczych na czas.